Tehno Store

ST правосмукалка VCC-8800HWT

5,899.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST VCC-8800HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер,
Шифра: 31963 (SE)

ST VCC-8800HWT
 Superior Technology
 Правосмукалка со канистер
 2800W моќност на моторот
 Сиво – црвена боја
 4л капацитет на канистерот
 ХЕПА филтер
 излезен филтер
 Контрола на брзината
 Телескопска цевка
 2 вклучени четки за чистење
 5м должина на кабел
 автоматско вовлекување на кабелот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST правосмукалка VCC-8800HWT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart