Tehno Store

ST SI-2600BBW Пегла на пареа

1,899.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2600BBW, Superior Technology, Пегла на пареа, Сино бела бо
Шифра: 34938 (SE)

ST SI-2600BBW
 Superior Technology
 Пегла на пареа
 Сино бела боја
 Керамичка површина
 2600W моќност
 30гр постојана пареа
 120гр ударна пареа
 Систем против капење
 Систем против бигор
 Самочистење
 Спреј функција
 Вертикална пареа
 регулационен термостат
 заштита од прегревање
 гумирана мека рачка
 360 степени ротирачки штитник за кабел
 350мл транспарентен резервоар
 2м должина на кабел

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST SI-2600BBW Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart