Tehno Store

ST SI-2800BBB Пегла на пареа

1,999.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2800BBB, Superior Technology, Пегла на пареа, Сино црна …
Шифра: 34942 (SE)

ST SI-2800BBB
 Superior Technology
 Пегла на пареа
 Сино црна боја
 Керамичка површина
 2800W моќност
 30гр постојана пареа
 135гр ударна пареа
 Систем против капење
 Систем против бигор
 Самочистење
 Спреј функција
 Вертикална пареа
 регулационен термостат
 заштита од прегревање
 гумирана мека рачка
 360 степени ротирачки штитник за кабел
 380мл транспарентен резервоар
 1.9м должина на кабел

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST SI-2800BBB Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart