Tehno Store

Tefal FV1710E0Virtuo пегла

1,699.00 ден

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV1710E0Virtuo, Пегла на пареа, Боја Тиркизна, 1800W, 24г
Шифра: 71218 (SE)

Tefal FV1710E0Virtuo
 Пегла на пареа
 Боја Тиркизна
 1800W
 24г/мин- пареа
 ударна пареа 80г/мин
воден канистер 200 мл
 комфорно ракување
 нелеплива плоча
 самочистење
 должина на кабел 1

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tefal FV1710E0Virtuo пегла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart