Tehno Store

Tefal FV5735E0 Пегла на пареа

3,569.00 ден

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV5735E0, Пегла на пареа, Боја синo-бела, 2500W, регулирач
Шифра: 73420 (SE-TE)

Tefal FV5735E0
 Пегла на пареа
 Боја синo-бела
 2500W
 регулирачка пареа 45г/мин
 ударна пареа 220г/мин
 Anti-Calc
 Anti-Drip
 Плоча Durilium Airglide
 функција за самочистење
 вертикална пареа
 Еко функција
 удобна рачка
 270мл резервоар за вода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tefal FV5735E0 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart