Tehno Store

Tefal FV9785E0 Пегла на пареа

Original price was: 8,479.00 ден.Current price is: 7,207.00 ден.

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV9785E0, Пегла на пареа, Боја црно-зелена, 3000W, регулир
Шифра: 71209 (SE-TE)

Tefal FV9785E0
 Пегла на пареа
 Боја црно-зелена
 3000W
 регулирачка пареа 55г/мин
 ударна пареа 230г/мин
 Anti-Calc
 Anti-Drip
 Плоча Durilium Airglide Autoclean
 функција за самочистење
 вертикална пареа
 Еко функција
 удобна рачка
 350мл резервоар за вода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tefal FV9785E0 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart