Tehno Store

Tefal JB1011E0 Остранувач на влакна од алишта

1,129.00 ден

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal JB1011E0, Отсранувач на влакна од облека, Боја сино црна,
Шифра: 74477 (SE)

Tefal JB1011E0
 Отсранувач на влакна од облека
 Боја сино црна
 прилагодување на 4 должини
 вклучени 2 х АА батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tefal JB1011E0 Остранувач на влакна од алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart