Tehno Store

Tefal Кафемат CM461811

3,579.00 ден

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CM461811, Апарат за филтер кафе, Tefal Maison, Боја Црна,
Шифра: 74140 (СЕ-ТЕ)

Tefal CM461811
 Апарат за филтер кафе
 Tefal Maison
 Боја Црна
 стаклен сад за 10-15 кафиња – 1.25 литри
 заштита од протекување
 плоча за одржување на топлината
 резервоар за вода со рачка
 автоматско исклучување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tefal Кафемат CM461811”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart