Tehno Store

Tefal Тостер – GC241D38

4,789.00 ден

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal GC241D38, Тостер, Боја Инокс, Моќност 2000W, Термостат, Не
Шифра: 71236

Tefal GC241D38
 Тостер
 Боја Инокс
 Моќност 2000W
 Термостат
 Нелепливи подвижни плотни за миење
 Отварање 90 степени
 дел за истекување на зејтин
 вертикално складирање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tefal Тостер – GC241D38”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart