Tehno Store

TESLA Блендер BL201W

13,999.00 ден

Бренд: Tesla
Краток опис: Моќност на моторот (max): 500 W, Број на брзини за лесно ракување: 2
Волумен на садот: 1,5 l

Моќност на моторот (max): 500 W
Број на брзини за лесно ракување: 2
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Волумен на садот: 1,5 l
Куќиште: Пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TESLA Блендер BL201W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart