Tehno Store

TESLA нутри блендер NB301BXA

4,199.00 ден

Бренд: Tesla
Краток опис: нутри блендер NB301BXA, Моќност: 1000W, Двојни сечива, Заштита од прегревање, Капацитет на сад – 1L

Бренд TESLA
Моќност 1000W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Број на брзини 1
Капацитет на сад 1l

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TESLA нутри блендер NB301BXA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart