Tehno Store

ThinkPad 15.6-inch Laptop Casual ташна

1,300.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: ThinkPad Casual Toploader T210 е направен од издржлив и водоотпорен полиестер. Со место за лаптоп до 15,6 инчи, сет од внатрешни џебови

Шифра: 4X40T84061

ThinkPad Casual Toploader T210 е направен од издржлив и водоотпорен полиестер. Со место за лаптоп до 15,6 инчи, сет од внатрешни џебови за други додатоци и главна преграда. Целосно прилагодливите рачки за на рамо ја прават оваа ташна удобна за целодневна употреба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ThinkPad 15.6-inch Laptop Casual ташна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart