Tehno Store

Lenovo ThinkPad 15.6-inch Laptop T210 Gray ташна

1,300.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Casual Toploader T210 е изработен од водоотпорен материјал со чист дизајн.

Шифра: 4X40T84060

Стил, заштита и функционалност

Lenovo Casual Toploader T210 е изработен од водоотпорен материјал со чист дизајн. Со преграда за лаптоп до 15.6″, сет внатрешни џебови за други додатоци и главен оддел. Боја – сива.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad 15.6-inch Laptop T210 Gray ташна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart