Tehno Store

ThinkPad 90W AC Adapter (Slim tip) полнач

4,800.00 ден

Бренд: LENOVO
Краток опис: E440, E450, E455, E460, E465, E470, E540, E550, E555, E560, E570 E575, L440, L450, L460, L540, L560, L570, S1 Yoga 12, S3 Yoga 14, Yoga 14, Yoga

Шифра: 0B46998

ThinkPad 90W AC Adapter (Slim tip); E440, E450, E455, E460, E465, E470, E540, E550, E555, E560, E570 E575, L440, L450, L460, L540, L560, L570, S1 Yoga 12, S3 Yoga 14, Yoga 14, Yoga 460, T431s, T440, R450, T450s, T440, T440s, T450, T460, T460p, T470p, T540, T550, T560, X1 Carbon 1st Gen, X1 Carbon 2nd Gen, A475, X270

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ThinkPad 90W AC Adapter (Slim tip) полнач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart