Tehno Store

Lenovo ThinkPad Professional 15.6 Topload ташна

6,950.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: ThinkPad Professional Top-load Case од Lenovo е функционална ташна дизајнирана за лаптопи до 15,6 инчи и нуди опција за TSA за полесно и побрзо пријавување на аеродроми.

Шифра: 4X40Q26384

Професионална ташна за Вашиот ThinkPad

ThinkPad Professional Top-load Case од Lenovo е функционална ташна дизајнирана за лаптопи до 15,6 инчи и нуди опција за TSA за полесно и побрзо пријавување на аеродроми. Направена од издржлив и лесен материјал (840D најлон PU) со уникатен дизајн кој нуди сигурна заштита на вашиот ThinkPad. Предни џебови за брз пристап до најважните работи за вас кога патувате и со посебно место за таблет. Ергономски прерамки и удобни рачки за носење. Прегради за складирање на адаптер, пенкала, документи и други додатоци; Димензии: висина 396,9 мм, ширина: 292,1 мм, длабочина: 101,6 мм и тежина 1,08 кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad Professional 15.6 Topload ташна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart