Tehno Store

Тостер Fabbygo

2,490.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: Fabbygo ТРФ-104, Тостер, инокс Црна боја, Приклучна моќ: 2200 W,
Шифра: 74842

Fabbygo ТРФ-104
 Тостер
 инокс Црна боја
 Приклучна моќ: 2200 W
 Автоматска контрола на температура
 Агол на отварање: 105-180
 Нелепливи плочи: 29х24 см
 Состав: метал
 пластика
 гума

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тостер Fabbygo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart