Tehno Store

Тостер ST GT1800SL

2,999.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST GT1800SL, Тостер, Боја Сребрена, 1800W, нелепливи плочи што с
Шифра: 48528

ST GT1800SL
 Тостер
 Боја Сребрена
 1800W
 нелепливи плочи што се вадат со гранитна облога
 целосно отварање на плочите да се користи како скара
 термостат
 светло за температура
 ладни рачки
 должина на кабел 1м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тостер ST GT1800SL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart