Tehno Store

Тостер ST MTG-800XA

999.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST MTG-800XA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови
Шифра: 72795

ST MTG-800XA
 Superior Technology
 Мал Грил тостер
 за 2 тостови одеднаш
 800W
 Црн/Инокс
 нелепливи грил плочи
 индикатор за работа во црвена боја
 заклучување на грил плочите

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тостер ST MTG-800XA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart