Tehno Store

Тостер ST TTL-T100BI

949.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST TTL-T100BI, Superior Technology, Тостер за топли лепчиња, Ино
Шифра: 43895ac

ST TTL-T100BI
 Superior Technology
 Тостер за топли лепчиња
 Инокс/црн
 750W
 Фиока за трошки
 Електронска контрола на печењето
 Заштита од прегревање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тостер ST TTL-T100BI”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart