Tehno Store

VIVAX A SERIES 58UHD10K 4K LED АНДРОИД ТЕЛЕВИЗОР

Original price was: 24,999.00 ден.Current price is: 22,999.00 ден.

Бренд: VIVAX
Краток опис: A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција, Дијагонала: 58” / 147 см, Осветленост: 320, Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција

Дијагонала: 58” / 147 см

Осветленост: 320

Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)

Операционен систем: Андроид

Технологија: ЛЕД

Тип: SMART

Звук: 16

ТВ приемник: DVB-T2/C/S2

SPDIF оптички дигитален: Да

Димензии и маса:

Тежина на уредот: 12.8

Димензии Ширина (CM): 128.5

Димензии Висина (CM): 80.5

Димензии Длабочина (CM): 31.5

Други карактеристики: 

VESA: 300 x 200

Хотелски режим: Да

Далечински управувач: SMART

HDR: HDR10

Боја: Црна

Конектори:

Композитен влез: Да

HDMI:3

Влез за слушалки: Не

USB:2

Интегрирана WiFi:Да

Bluetooth:Да

Screen Mirroring: Да

Дигитален аудио излез (оптички): Да

Пресликување на екранот: Да

2 години гаранција

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX A SERIES 58UHD10K 4K LED АНДРОИД ТЕЛЕВИЗОР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart