Tehno Store

VIVAX апарат за филтер кафе CM-08126F

1,490.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Започнете го утрото со мирис на свежо подготвено кафе, дозволете во тоа да ви помогне машината за кафе со филтер Vivax CM-08126F и не брзајте бидејќи со помош на функцијата за задржување топлина, вашето кафе долго ќе биде топло, онака како што ти се допаѓа!!

  • Моќност 800W
  • Филтер кој се мие,
  • Систем за задржување на топлина
  • Функција за задржување на топлина
  • Боја црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX апарат за филтер кафе CM-08126F”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart