Tehno Store

VIVAX апарат за вафли WM-900WH

1,390.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Апарат за вафли WM-900WH, Моќност 900W, Нелеплива површина за печење, формира 5 вафли во форма на срце, Гаранција 1 година. 

VIVAX апарат за вафли WM-900WH

Спецификации- моќност 900W, индикатор за работење, за 5 вафли во облик на срце, термостат за контрола на печењето.

Тип на производ – Тостер

Гаранција – 1 година

Моќност – 900W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX апарат за вафли WM-900WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart