Tehno Store

Vivax Bluetooth Звучник BS-260

3,999.00 ден

Бренд: Vivax Bluetooth Звучник BS-260
Краток опис: Безжичен звучник, Моќност:60W, Bluetooth, USB, AUX, Фрекфенција:80Hz – 16kHz, Батерија:8h

Нема на залиха

Vivax Bluetooth Звучник BS-260

  • Безжичен звучник
  • Моќност:60W
  • Bluetooth, USB, AUX
  • Фрекфенција:80Hz – 16kHz
  • Батерија:8h

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vivax Bluetooth Звучник BS-260”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart