Tehno Store

VIVAX BLUETOOTH Звучник BS-800

10,999.00 ден

Бренд: VIVAX 
Краток опис: Моќност: 80W/Напојување: 240V, Излез: RMS аудио/Влез: слушалки, MP3/Bluetooth/USB/AUX-IN / AUX OUT, Моќност: 4500mAh

Bluetooth Speaker
USB player
PLL FM со меморија на FM станица
80W RMS аудио излез
Далински управувач: Да
BBS (Bass boost sound): Да
Опсег на фреквенција: 40Hz – 18kHz +/- 3dB S/N:>70dB, Izobličenje: <0,1% 1kHz,1W
Мултимедија: MP3/WMA/FLAC/WAV/AAC
AUX-IN / AUX OUT: Да, 3,5mm / Da, RCA
FM Антена: Да, жичана антена
Wireless MIC / MIC1 / GUITAR
Звучници: 2x Bas 50W / 20cm ; 1x Mid 7,5cm/1xTwitter 7,6cm, 20W
Димензии на производот: 310 x 680 x 310 mm
Димензии на пакувањето: 343 x 750 x 343 mm
Тежина: 14 kg
Напојување: 100-240V, 50/60Hz, Li-Ion Bat 4500mAh
Полнење: 5-6 h
Безжичен микрофон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX BLUETOOTH Звучник BS-800”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart