Tehno Store

VIVAX ѕидна греалка WMH-2001B

3,299.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Моќност 2000 W, 2 нивоа на моќност, тајмер во опсег до 12 часа програмирање, LED дисплеј, заштита од прегревање, вграден грејач со висок степен на искористеност (PTC елементи), монтажа на ѕид, рачно вклучување/исклучување прекинувач, далечински управувач

Тип на производ Електрични греалки
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
Моќност 2000 W
Тип на греалка Конвектроски греалки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX ѕидна греалка WMH-2001B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart