Tehno Store

VIVAX електрична скара EG-4020B

3,290.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: електрична скара EG-4020B Моќност 1800W, димензии на нелеплива површина за печење 43×23 cm, комбинација на ребраста и мазна површина,термостат за подесување на температурата, плочата се одвојува за полесно чистење

VIVAX HOME електрична скара EG-4020B Моќност 1800W, димензии на нелеплива површина за печење 43×23 cm, комбинација на ребраста и мазна површина,термостат за подесување на температурата, плочата се одвојува за полесно чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX електрична скара EG-4020B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart