Tehno Store

VIVAX електрична скара EG-4030RC

3,699.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: EG-4030RC електрична скара, | Влезна моќност 2000W, | Површина на печење: 40 x 30cm, Нелеплива површина, половина рамна плоча, половина ребраста, Стаклен поклопувач, Гаранција 1 година.

  • VIVAX електрична скара EG-4030RC 
  • Влезна моќност 2000W
  • Површина на печење: 40 x 30 cm
  • Нелеплива површина
  • Половина рамна плоча
  • Половина ребраста
  • Стаклен поклопувач
  • Гаранција 1година

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX електрична скара EG-4030RC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart