Tehno Store

VIVAX филтер за правосмукалка за пепел HF-100

400.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: HEPA filter for ash vacuum cleaner AC-601B and AVC-600R

Бренд: VIVAX
Краток опис: HEPA filter for ash vacuum cleaner AC-601B and AVC-600R

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX филтер за правосмукалка за пепел HF-100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart