Tehno Store

VIVAX фрижидер TTR-93

8,999.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Фрижидерот VIVAX TTR-93+ со замрзнувач со 4 ѕвезди ги задоволува потребите на секој корисник. Висината на фрижидерот на ниво на работната плоча

 • Тип Слободно стоење
  Технологија на фрижидер Конвенционално ладење
  Технологија за замрзнување Конвенционално ладење
  Вкупен нето волумен (l) 93
  Нето капацитет на фрижидерот (l) 83
  Нето волумен на замрзнувачот (l) 10
  Оцена со ѕвездички на замрзнувачот
  Контрола Механички
  Број на полици во фрижидер 3
  Број на фиоки/корпи во фрижидерот
  Број на полици во замрзнувачот
  Број на фиоки/корпи во замрзнувачот
  Број на полици во вратата на фрижидерот 3
  Отворање на вратата Шарките фабрички поставени надесно, но променливи
  Енергетска ефикасност Ф
  Бучава (dB) 42
  Климатска класа N / T / ST
  Материјал – врата Обоен метал
  Боја Бело
  ширина (cm) 47,2
  висина (см) 85,0
  Длабочина (cm) 45,0
  Ширина на пакувањето (cm) 51,0
  Висина на пакетот (cm) 87,5
  Длабочина на пакување (см) 46,5
  Тежина на уредот (кг) 18,4
  Напојување 220-240 V AC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX фрижидер TTR-93”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart