Tehno Store

VIVAX хоризонтален замрзнувач 421l CFR-421H

28,500.00 ден

Бренд: VIVAX 
Краток опис: Нето волумен на замрзнувачот [l]: 420, Енергетска класа (for NON EU): A+, Вид: Хоризонтален, Климатска класа: N, Енергетско ниво (ново): F

Шифра: 1206925

Нето волумен на замрзнувачот [l]: 420
Енергетска класа (for NON EU): A+
Вид: Хоризонтален
Климатска класа: N
Енергетско ниво (ново): F
Димензии Ш х В х Д: 1448 х 850 х 721 mm
Број на кошници: 2
Отворање врата: Фиксно
Предупредување за превисока температура: Да
Функција на брзо замрзнување: Не
Време на чување ако снема струја: 57
Капацитет на замрзнување kg/24h: 14
Тип: Самостоечки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX хоризонтален замрзнувач 421l CFR-421H”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart