Tehno Store

VIVAX хоризонтален замрзнувач CFR-142

15,300.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: нето капацитетот на замрзнувачот од 142 l е идеален за складирање и чување храна. Високата моќност на компресорот овозможува брзо замрзнување, а со тоа и заштеда на енергија.

Шифра: 1206932

Енергетска класа (for NON EU) A+ 
Тип Хоризонтален
Капацитет 142 l
Климатска класа
SN 
ST 
Ширина 62.5 
Висина 85.4 
Длабочина 55.9 
Број на фиоки
Број на кошници
Отварање на врата Fiksno 
Известување за висока температура Da 
Брзо замрзнување Ne 
Време на замрз. без струја 35 h 
Капацитет на замрзнување kg/24h 12 
Тип Samostojeći 
Енергетска класа (novo)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX хоризонтален замрзнувач CFR-142”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart