Tehno Store

Vivax IMAGO Q series 65Q10C 65″ UHD 4K Smart Телевизор

Original price was: 49,990.00 ден.Current price is: 39,999.00 ден.

Бренд: Vivax
Краток опис: Гаранција: 2 год., Оперативен систем: Android 11, TV tuner: DVB-T2/C/S2, Tехнологија: QLED, Резолуција: 3840 x 2160 (4K), Дијагонала: 65”/165 cm

Основни карактеристки: 

 • Дијагонала: 65″ / 165 cm
 • Светлина: 320
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Оперативен систем: Android 11
 • Технологија: QLED
 • Тип на тлевизор: SMART
 • TV tuner: DVB-T2/C/S2
 • Звук (W): 20
 • Енергетска ефикасност EU 2019/13: G
 • SPDIF Optical Digital: ДА
 • Маса на уредот: 18.2 kg
 • Димензии  (Ш х В х Д): 144.6 х 89.4 х 29.3 cm
 • VESA: 300 X 200
 • USB снимање: ДА
 • Далечински управувач: Smart
 • Dolby Atmos + Dolby Vision: ДА
 • HDR10+: ДА
 • Тип на подлога: Ногарки
 • Боја: Црна
 • SCART: 0
 • HDMI: 4
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Интергриран WiFi: ДА
 • Bluetooth: ДА
 • Screen Mirroring: ДА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vivax IMAGO Q series 65Q10C 65″ UHD 4K Smart Телевизор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart