Tehno Store

VIVAX индукциска плоча HPI-2000TP

2,990.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Индукциска плоча HPI-2000TP, Jачина: 2000W (max), Tемпература од 60, 240°C, Тајмер, Автоматско исклучување после 120 min, Заштеда на време и енергија

Шифра: 0001192141

VIVAX индукциска плоча HPI-2000TP

Jачина: 2000W (max)
Tемпература од 60-240°C
Тајмер
Автоматско исклучување после 120 min
Заштеда на време и енергија
50% побрзо готвење
Погодна за садови од Ø12 до Ø26 cm
Автоматско препознавање на садот
LED дисплеј
Kоманди на допир
Заштита од прегревање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX индукциска плоча HPI-2000TP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart