Tehno Store

VIVAX инвертер V design, 3,5 kw GRAY/MIRROR

32,999.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: ACP-12CH35AEVI R32 GRAY/MIRROR е Vivax од 3,52kW инвертер клима, А++ енергетска класа на ладење. Температурен опсег на ладење и греењењ:-20°C до +50°C

Енергетска класа
SEER/SCOP A+++/A++ (8.5/4.6)
Моќност
Влезна моќност ладење 1034W
Влезна моќност греење 1030W
Ниво на бучава
Внатрешна единица 36 db
Димензии
На внатрешна единица 897x312x182 mm
Останати спецификации
Проток на воздух 558m3
Филтри Јонизатор,bio-филтер,филтер за прашина
Капацитет на одвлажнување 1,2 l/h
Препорачана површина до 40м2
Фреон R32
Гаранција
Времетраење *60 месеци
Работна температура
Ладење -15 до +50
Греење -25 до +30

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX инвертер V design, 3,5 kw GRAY/MIRROR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart