Tehno Store

VIVAX инвертер клима R + design 7,0kW

Original price was: 71,999.00 ден.Current price is: 61,999.00 ден.

Бренд: VIVAX
Краток опис: VIVAX инвертер клима ACP-24CH70AERI+ R32, Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.5/4), Работна температура-20 / +50

Бренд: VIVAX
Опис: VIVAX инвертер клима ACP-24CH70AERI+ R32, Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.5/4)

Енергетска класа
SEER/SCOP A++/A+ 6.5/4
Маса
Внатрешна единица 13.7/17.3 kg
Надворешна единица 43.9/46.9 kg
Димензии
На внатрешна единица 1080x226x335 mm
На надворешна единица 890*342*673 mm
Останати спецификации
Ниво на бучава 63.0 dB (A)
Ниво на звучен притисок (H/M/L) 47/41.5/30.5/25 dB (A)
Проток на воздух 1020/830/640 m3/h
Работна температура -20 / +50
Фреон R32

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX инвертер клима R + design 7,0kW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart