Tehno Store

VIVAX IR2201CC ПЕГЛА НА ПАРЕА

1,599.00 ден

Производител: VIVAX
Шифра: 29292587 (TE)

VIVAX IR2201CC ПЕГЛА НА ПАРЕА

МОЌНОСТ 2200 W

РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ОД 360 ML,

КЕРАМИЧКА ПЛОЧА,

ФУНКЦИЈА ПРОТИВ КАПЕЊЕ,

САМОЧИСТЕЊЕ,

ВЕРТИКАЛНО ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ПАРЕА

БОЈА: СИВО-ЦРВЕНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX IR2201CC ПЕГЛА НА ПАРЕА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart