Tehno Store

VIVAX калорифер FH-2081

1,199.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Грејач FH-2081 Моќност 2000 W, променлив термостат, 2 нивоа на моќност: 1000/2000W, индикатор за работа, заштита од прегревање

  • Моќност 2000 W
  • 2 степени на моќност 1000 W/2000 W
  • Променлив термостат
  • Заштита од прегревање
  • Индикатор на работа
  • 1 година гаранција

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX калорифер FH-2081”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart