Tehno Store

VIVAX KIDS watch HERO 2 паметен часовник

1,890.00 ден

Бренд: VIVAX 
Краток опис: Екран: 1.2″ IPS, Батерија:160mAh, Меморија: 32MB RAM, Bluetooth, бои (зелена и светло виолетова)

Едукација и забава во едно… новиот Vivax часовник за деца и млади Hero 2 дизајниран за сите оние кои сакаат да бидат во чекор со новите технологии. Дневното следење на активноста, мерењето на отчукувањата на срцето, 6 спортски режими, разни игри и многу повеќе го прават овој часовник идеален паметен асистент. Специјално избраните бои (зелена и светло виолетова) во комбинација со модерен дизајн и мала тежина го ставаат Vivax Hero 2 на првото место за потребите на децата и младите. Осум претходно инсталирани интерфејси и повеќе од 50 дополнителни интерфејси кои може да се инсталираат преку мобилната апликација ви гарантираат можност да го приспособите часовникот според вашите сопствени преференции.

Смарт часовник за деца
Екран: 1.2″ IPS
Батерија:160mAh
Меморија: 32MB RAM
Bluetooth
бои (зелена и светло виолетова)
Heart rate sensors
Неколку игри
Интерфејс и дизајн погодни за деца

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX KIDS watch HERO 2 паметен часовник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart