Tehno Store

VIVAX комбиниран фрижидер CF-260 LFW

20,490.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: VIVAX ладилник со долу комора. 197 л капацитет на ладилникот, 65л капацитет на замрзнувачот. 4 полици од калено стакло, прозирни фиоки, LED светло, ниско ниво на бучава, висока енергетска ефикасност A+. ШхДхВ – 54,5 х 56 х 177,3 цм

Шифра: 1206932

Енергетска класа(staro) A+ 
Боја Bijela 
Нето капацитет на фрижидер [ 197 l
Нето капацитет на комора [l] 65 l
Звук 40 
Ширина (cm) 54.5 
Висина(cm) 177.3 
Длабочина(cm) 56 
Total No Frost Ne 
Број на полици во фрижидер
Број на полици во фрижидер
Број на фиоки во комора
Број на полици на врата
Отварање на врата Fiksno 
Материјал на врата Metal 
Диспанзер на вода Ne 
Приклучок на вода Da 
Ледомат Ne 
Door-in-Door Ne 
WiFi Ne 
Климатска класа
SN 
Тип Samostojeći 
Број на компресор
Вградлив NE 
Samostojeći DA 
Енергетска класа (novo)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX комбиниран фрижидер CF-260 LFW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart