Tehno Store

VIVAX комбиниран фрижидер DD-207 WH

14,699.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Фрижидер комбиниран DD-207 WH, Нето волумен на фрижидерот: 166, Нето волумен на замрзнувач: 41, Енергетска класа: F.

Шифра: 3856005159642

VIVAX Фрижидер комбиниран DD-207 WH

 • Нето волумен на фрижидерот: 166
 • Нето волумен на замрзнувач: 41
 • Енергетска класа: F
 • Боја: Бела
 • Брзо ладење
 • Број на полици во фрижидерот: 3
 • Број на фиоки во фрижидерот: 1
 • Број на полици во вратата на фрижидерот: 3
 • Број на полици во замрзнувачот: 1
 • Димензии на производот: 55 х 143 х 55 cm
 • Стаклени фиоки и полици, променлива насока на отворање на вратата
 • 5 години гаранција

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX комбиниран фрижидер DD-207 WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart