Tehno Store

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH

11,200.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Комбиниран шпорет FC-22502 WH, Енергетска класа: A, Волумен на печката l: 52, Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH

Енергетска класа: A

Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm

Волумен на печката l: 52

Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)

Материјал на горната плоча: Бел емајл 

Материјал на плочата за управување: Бел метал 

Материја на бочните страни: Бел метал 

Поклопец: Метал 

Максимална температура на печката: 250 

Број на начини за печење: 3

Останата опрема: хромирана решетка, плитка тава, светло 

Тип на печката: статичка

Тип на шпорет: самостоечки

Гаранција: 36 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart