Tehno Store

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22602 WH

12,400.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Комбиниран шпорет FC-22602 WH, Енергетска класа: A, Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22602 WH

Енергетска класа: A
Димензии (ДxBxШ): 60x85x65cm
Волумен на печката l: 64

Останати карактеристики:
Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)
Материјал на горната плоча: Бел емајл
Материјал на плочата за управување: Бел метал
Материја на бочните страни: Бел метал
Поклопец: Метал
Максимална температура на печката: 250
Број на начини за печење: 3
Останата опрема: хромирана решетка, плитка тава, светло
Тип на печката: статичка
Тип на шпорет: самостоечки
Гаранција: 36 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX Комбиниран шпорет FC-22602 WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart