Tehno Store

VIVAX LED-50” Smart UHD Tелевизор

21,999.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: VIVAX LED-50UHD123T2S2SM-50” Smart UHD Tелевизор Дијагонала: 50″ / 126 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Тип на производ Телевизори
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Оперативен систем Android
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 50″/127 cm
Дијагонала(")

50"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX LED-50” Smart UHD Tелевизор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart