Tehno Store

VIVAX машина за перење алишта WFL-120615B

Original price was: 17,990.00 ден.Current price is: 15,790.00 ден.

Бренд: VIVAX
Краток опис: VIVAX машина за перење алишта WFL-120615B, Слим машина за перење алишта. 1200 вртежи, 6кг капацитет, Енергетска класа А+++

VIVAX машина за перење алишта WFL-120615B

  • Слим машина за перење алишта. 1200 вртежи,
  • 6кг капацитет.
  • 15 програми.
  • Дигитален дисплеј.
  • Дополнителни програми: Drum clean, child lock, предперење.
  • Брзи програми 45 и 15 минути.
  • Енергетска класа А+++.
  • Димензии:ШхДхВ – 59,5 х 47 х 85 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX машина за перење алишта WFL-120615B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart