Tehno Store

Vivax мини фрижидер TTR-98

11,600.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 84,5 x 50,1 × 54 cm 

VIVAX фрижидер со мала комора во висина на плотна. Капацитет на ладилник 84л, капацитет на замрзнувач 14л. 2 полици и една фиока во ладилникот. Енергетска класа А+
Димензии: ШхДхВ – 50,1 х  54 х 84,5 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vivax мини фрижидер TTR-98”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart