Tehno Store

VIVAX панел греалка PH-1502

3,590.00 ден

Бренд: VIVAX

Краток опис: Панелна греалка  1500W – 220-240V~ 50/60Hz, Променлив термостат, заштита од прегревање, Самостојни + некои ѕидни делови
Шифра: 0001275218

Панелна греалка  1500W – 220-240V~ 50/60Hz, Променлив термостат, заштита од прегревање, Самостојни + некои ѕидни делови, IP24 заштита, алуминиумски грејач во облик на х, 2 нивоа на моќност: 1300W, 1500W Димензии: 615x490x260mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX панел греалка PH-1502”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart