Tehno Store

VIVAX панел греалка PH-2501

4,890.00 ден

Бренд: VIVAX

Краток опис: Панелна греалка 2500W 220-240V~ 50/60Hz, Променлив термостат, заштита од прегревање, Самостоечки + некои ѕидни делови
Шифра: 02356943

Панелна греалка 2500W 220-240V~ 50/60Hz, Променлив термостат, заштита од прегревање, Самостоечки + некои ѕидни делови, заштита IP24, алуминиумски грејач во облик на х 2 нивоа на моќност Димензии: 900x500x250mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX панел греалка PH-2501”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart