Tehno Store

VIVAX правосмукалка VC-1604

2,890.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Правосмукалка VC-1604, моќност 1600 W, капацитет на вреќата за прашина: 2 литри, индикатор за полна кеса, должина на кабел: 5 m, пластична четка, пластична цевка во 2 дела, платнена кеса, црвена боја

Моќност: 1600 W
Капацитет: 2 L
Платнена вреќичка
Црвена боја
Индикатор на наполнетост

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX правосмукалка VC-1604”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart