Tehno Store

VIVAX правосмукалка VCC-8004AB

5,999.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Правосмукалката VIVAX VCC-8004AB Galactic има моќност од 800 W и е опремена со HEPA филтер и XL сад за прашина со капацитет од 2,5 l.

Правосмукалката VIVAX VCC-8004AB Galactic има моќност од 800 W и е опремена со HEPA филтер и XL сад за прашина со капацитет од 2,5 l.
Благодарение на неговите карактеристики и системот за циклонска филтрација, оваа правосмукалка обезбедува висока ефикасност на чистење што обезбедува длабоко чистење без напор и четката лесно се лизга на која било површина.Правосмукалката VIVAX VCC-8004AB Galactic е компактна правосмукалка без кеса која обезбедува фантастична ефикасност и леснотија на чистење.

Сите спецификации
Тип на уред Циклоничен без торба
Моќност (W) 800
Моќ на вшмукување (Pa) >16 kPa
Волумен на контејнер за прашина (L) 2,5
Должина на кабелот за напојување (m) 6
Влезен филтер ХЕПА
Излезен филтер ХЕПА
Вид на цевка Метален телескопски
Шум (Db) 79
Додатоци Вакуумска четка 2 во 1, тесна четка, мала четка
ширина (cm) 41,0
висина (см) 24,0
Длабочина (cm) 26,5
Ширина на пакувањето (cm) 59,0
Висина на пакетот (cm) 28,5
Длабочина на пакување (см) 30,5
Тежина на уредот (кг) 4,5
Напојување 220-240 V AC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX правосмукалка VCC-8004AB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart