Tehno Store

VIVAX Правосмукалка VCC-850G Astro

4,200.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: VIVAX VCC-850G Astro Правосмукалка Моќност: 850 W Волумен на садот: 2 L Циклонски систем Гаранција: 1 година

  • VIVAX VCC-850G Astro Правосмукалка
  • Моќност: 850 W
  • Волумен на садот: 2 L
  • Циклонски систем
  • Гаранција: 12 месеци

VIVAX VCC-850G Astro Правосмукалката со циклонски систем на филтрација ќе ви биде од огромна помош при одржување на чистотата во вашиот дом. Има капацитет од 2 литри на садот за прашина, хепа филтер и додатици од четки за различно усисување. Бучавост на правосмукалката 80dB, боја бела-црна, тежина 4,2kg. 

Гаранција на производот 1г.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX Правосмукалка VCC-850G Astro”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart